Devízové obchody

  Výhodné kurzy, individuálne riešenia, rýchlosť a spoľahlivosť pri realizácii devízových obchodov.

  • Individuálna ponuka pre každého klienta.
  • Výhodnejšie kurzy oproti kurzovým lístkom bánk.
  • V ponuke máme všetky štandardné meny:
  • CZK, EUR, USD, GBP, CHF, PLN, CAD, DKK, NOK, SEK, AUD, JPY, HUF, CNY, RON, TRY, BGN
  • Konverziu uskutočníme ihneď.
  • Konverziu mien uskutočňujeme zadarmo.
  • Obchod môžete uzavrieť jednoducho telefonicky alebo prostredníctvom služby Online Broker.
  Image

  Naše kurzy

  Mena

  Nákup

  Predaj

  Zobrazené hodnoty sú len orientačné, za účelom zistenia aktuálneho kurzu volajte na telefónne číslo: 0850 111 600. Aktuálne kurzy môžete kedykoľvek zistiť na Online Broker.

  Ako sa tvoria naše kurzy

  Dokonalá predajná hodnota meny

  Dokonalá nákupná hodnota meny

  Predaj

  Nákup

  Medzibankový trh

  Predaj

  Nákup

  Získajte najlepšie kurzy na trhu

  Predaj

  Nákup

  Ponuky bánk

  Predaj

  Nákup

  Pravidelné rete

  Priemerná úspora našich klientov je
  0
   EUR/rok

  Ako prebiehajú devízové obchody?

  1. Kontakt s klientom

  Klient zavolá FX Sales Dealerovi Akcenty alebo sa prihlási do Online Broker, aby zistil svoj aktuálny kurz.

  2. Prijatie ponúkaného kurzu

  Klient akceptuje ponúkaný kurz obchodovaného devízového páru alebo zadá platobný príkaz, kam majú byť zaslané finančné prostriedky.

  3. Prevod finančných prostriedkov

  Klient dostane e-mailové potvrdenie s platobnými inštrukciami, na základe ktorých vykoná platbu na prepojený účet spoločnosti Akcenta.

  4. Zúčtovanie obchodu

  Po pripísaní finančných prostriedkov na depozitný účet spoločnosti Akcenta sa obchod vyrovná podľa dohodnutého výmenného kurzu bez poplatkov.

  5. Pripísanie/odoslanie vymenenej sumy

  Vymenenú sumu pripíšeme na váš interný platobný podúčet alebo ju zašleme priamo vášmu obchodnému partnerovi podľa zadaných platobných pokynov.

  V Akcenta ponúkame nielen výmenu mien, ale aj pokročilé platobné služby na efektívny prevod finančných prostriedkov do a zo zahraničia. Naše služby sú navrhnuté tak, aby vám pomohli ušetriť náklady a urýchliť prevody finančných prostriedkov. Pre podrobnejší prehľad našich kurzov vám odporúčame využiť náš sadzobník.

  Zahraničné platby

  Zahraničné a domáce platby prostredníctvom Akcenty sú rýchle, spoľahlivé a lacné. Platby môžete vykonávať v 17 menách. Sú pohotovou alternatívou k platbám realizovaným prostredníctvom bánk.

  Viac informácií
  Devízové obchody

  Najlepšie kurzy pre firmy, individuálne riešenia, rýchlosť a spoľahlivosť pri realizácii devízových transakcií (výmeny mien). Každému klientovi ponúkame optimálne riešenie podľa jeho potrieb.

  Viac informácií
  Zabezpečenie proti devízovému riziku

  Zabezpečenie proti nepriaznivým zmenám výmenných kurzov už od 10 000 EUR alebo ich ekvivalentu v inej mene. Službu poskytujeme aj malým spoločnostiam, a to bezplatne, individuálne a presne na mieru.

  Viac informácií

  Viac o obchodovaní

  Naši obchodní zástupcovia

  Hľadáte riešenie na mieru, rýchlosť a absolútnu spoľahlivosť pri realizácii devízových transakcií? Kontaktujte našich obchodných zástupcov.

  Viac o tejto službe
  Servisné účtovné príručky

  Pripravili sme pre vás návod, ako správne účtovať príjmy a výdavky z finančných derivátov, ktorý môžete použiť spolu s nami.

  Na vykonávanie platobných transakcií s konverziou mien nás oprávňuje licencia platobnej inštitúcie. Forwardové obchody poskytujeme na základe licencie pre obchodovanie s cennými papiermi (Rozhodnutie Českej národnej banky o povolení na činnosť obchodníka s cennými papiermi v rozsahu hlavných investičných služieb – podľa § 4 odst. 2 písm. a), b), c), a doplnkové investičné služby – podľa § 4 odst. 3 písm. a). Vydaniu týchto licencií predchádzali kontroly a preukazovanie spôsobilosti na túto činnosť, kde ČNB stanovuje prísne kritériá pre držiteľov licencií a ich dodržiavanie pravidelne kontroluje.