Švajčiarsky frank (CHF)

  Najlepšie výmenné kurzy pre švýcarský frank

  Švýcarský frank (CHF), oficiálna mena Švajčiarskej konfederácie, je kľúčovou menou v globálnej ekonomike. Od svojho zavedenia ako mena modernej Švajčiarskej konfederácie vo významnej úlohe v domácom aj medzinárodnom obchode, čo odráža hospodársku stabilitu a prosperitu Švajčiarska. Dnes je frank používaný nielen v Švajčiarsku, ale je tiež dôležitým benchmarkom vo finančnom svete.

  Nákup a predaj frankov bez poplatkov

  Výmena švýcarského franku nebola nikdy jednoduchšia. V Akcentě vymieňame meny okamžite a čo je najlepšie - úplne bez poplatkov. Bez ohľadu na veľkosť transakcie ponúkame rýchle a efektívne služby bez skrytých poplatkov.

  Rýchle a flexibilné zahraničné platby s frankom

  Akcenta kladie dôraz na rýchlosť a efektívnosť pri obchodovaní so švýcarským frankom. Vymieňame okamžite a zabezpečujeme, aby vaša transakcia prebehla hladko a bez zbytočných poplatkov. Naše služby sú navrhnuté tak, aby zodpovedali dynamickému tempu dnešného finančného sveta. Vaša spoločnosť si zaslúži jedinečné riešenie. Preto v Akcentě ponúkame transakcie so švýcarským frankom s individuálne prispôsobenými podmienkami, ktoré zohľadňujú veľkosť a špecifiká vašej spoločnosti. Naše flexibilné prístupy zaručujú, že podmienky sú vždy prispôsobené vašim špecifickým potrebám.

  Naše kurzy

  Mena

  Nákup

  Predaj

  Zobrazené hodnoty sú len orientačné, za účelom zistenia aktuálneho kurzu volajte na telefónne číslo: 0850 111 600. Aktuálne kurzy môžete kedykoľvek zistiť na Online Broker.

  54 000+ klientov na 6 trhoch

  Viac ako 25 rokov na trhu

  Viac ako 100 obchodných zástupcov

  Zahraničné platby

  Zahraničné a domáce platby prostredníctvom Akcenty sú rýchle, spoľahlivé a lacné. Platby môžete vykonávať v 17 menách. Sú pohotovou alternatívou k platbám realizovaným prostredníctvom bánk.

  Viac informácií
  Devízové transakcie

  Najlepšie kurzy pre firmy, individuálne riešenia, rýchlosť a spoľahlivosť pri realizácii devízových transakcií (výmeny mien). Každému klientovi ponúkame optimálne riešenie podľa jeho potrieb.

  Viac informácií
  Zabezpečenie kurzového rizika

  Zabezpečenie proti nepriaznivým zmenám výmenného kurzu už od 10 000 EUR alebo ich ekvivalentu v inej mene. Poskytujeme aj malým spoločnostiam, bez poplatku, individuálne a presne na mieru.

  Viac informácií