Česká koruna (CZK)

  Najlepšie výmenné kurzy pre korunu

  Česká koruna (CZK), oficiálna mena Českej republiky, je dôležitou menou v regionálnej ekonomike. Od svojho zavedenia po rozpade Československa v roku 1993 sa koruna stala dôležitým faktorom v domácom a medzinárodnom obchode, čo odráža hospodársku stabilitu a rast Českej republiky. Dnes korunu používa viac ako 10 miliónov Čechov a je neodmysliteľnou súčasťou modernej ekonomiky.

  Nákup a predaj korún bez poplatkov

  Výmena koruny nebola nikdy jednoduchšia. V Akcentě vymieňame meny okamžite a čo je najlepšie - úplne bez poplatkov. Bez ohľadu na veľkosť transakcie ponúkame rýchle a efektívne služby bez skrytých poplatkov.

  Rýchle a flexibilné zahraničné platby

  Akcenta kladie dôraz na rýchlosť a efektívnosť pri obchodovaní s korunou. Vymieňame okamžite a zabezpečujeme, aby vaša transakcia prebehla hladko a bez zbytočných poplatkov. Naše služby sú navrhnuté tak, aby zodpovedali dynamickému tempu dnešného finančného sveta. Vaša spoločnosť si zaslúži jedinečné riešenie. Preto v Akcentě ponúkame transakcie v korunách s individuálne prispôsobenými podmienkami, ktoré zohľadňujú veľkosť a špecifiká vašej spoločnosti. Naše flexibilné prístupy zaručujú, že podmienky sú vždy prispôsobené vašim špecifickým potrebám.

  Naše kurzy

  Mena

  Nákup

  Predaj

  Zobrazené hodnoty sú len orientačné, za účelom zistenia aktuálneho kurzu volajte na telefónne číslo: 0850 111 600. Aktuálne kurzy môžete kedykoľvek zistiť na Online Broker.

  Ranní zprávy 23.05.2024
  Ranní zprávy 23.05.2024

  Ranní zprávy 23.05.2024: Obchodování koruny vůči euru se již přes týden drží v širším okolí hladiny 24,70 CZK/EUR a včerejšek nebyl výjimkou.

  Prečítať článok

  Ranní zprávy 22.05.2024
  Ranní zprávy 22.05.2024

  Ranní zprávy 22.05.2024: České koruně se včera na měnovém páru s eurem podařilo v souhrnu mírně posílit, když zakončila na hladině 24,70 CZK/EUR.

  Prečítať článok

  Další posilování koruny možné, ale nezbytnou podmínkou je pozitivní vývoj ve vnějším prostředí
  Další posilování koruny možné, ale nezbytnou podmínkou je pozitivní vývoj ve vnějším prostředí

  Jedná se o nejsilnější hodnoty české měny za poslední čtyři měsíce.

  Prečítať článok

  Ranní zprávy 21.05.2024
  Ranní zprávy 21.05.2024

  Ranní zprávy 21.05.2024: Začátek dalšího květnového týdne byl na hlavní ekonomické události poněkud skoupý, trhy ale fungovaly víceméně ve standardním režimu.

  Prečítať článok

  54 000+ klientov na 6 trhoch

  Viac ako 25 rokov na trhu

  Viac ako 100 obchodných zástupcov

  Zahraničné platby

  Zahraničné a domáce platby prostredníctvom Akcenty sú rýchle, spoľahlivé a lacné. Platby môžete vykonávať v 17 menách. Sú pohotovou alternatívou k platbám realizovaným prostredníctvom bánk.

  Viac informácií
  Devízové transakcie

  Najlepšie kurzy pre firmy, individuálne riešenia, rýchlosť a spoľahlivosť pri realizácii devízových transakcií (výmeny mien). Každému klientovi ponúkame optimálne riešenie podľa jeho potrieb.

  Viac informácií
  Zabezpečenie kurzového rizika

  Zabezpečenie proti nepriaznivým zmenám výmenného kurzu už od 10 000 EUR alebo ich ekvivalentu v inej mene. Poskytujeme aj malým spoločnostiam, bez poplatku, individuálne a presne na mieru.

  Viac informácií