Akcenta top

Pomáhať druhým považujeme za samozrejmosť

Spoločenská zodpovednosť AKCENTY CZ vychádza z presvedčenia, že pomáhať, prispievať a budovať hodnoty v oblasti sociálnej a ekologickej je pre úspešnú spoločnosť samozrejmosťou. Preto AKCENTA CZ zavádza také opatrenia, ktoré vedú k minimalizácii dopadu jej činnosti na životné prostredie. Pri rekonštrukcii nových priestorov preto boli využité najmodernejšie technológie pre úsporu energií aj s využitím rekuperácie. Zamestnanci spoločnosti tiež majú možnosť triediť odpad.
V oblasti sponzoringu a podpory občianskej spoločnosti sa AKCENTA CZ zameriava predovšetkým na dlhodobejšiu spoluprácu. Preto už niekoľko rokov podporuje TyfloCentrum Hradec Králové, o.p.s., ktoré pomáha zrakovo postihnutým občanom. Je tiež partnerom Českej golfovej asociácie hendikepovaných (CZDGA), ktorý združuje viac ako 180 hráčov s rôznymi druhmi postihnutia. AKCENTA CZ tiež spolupracuje s chránenými dielňami pri príprave vianočných darčekov a novoročeniek. Do podpory týchto aktivít zapája širšiu verejnosť napríklad organizáciou charitatívnych divadelných predstavení, akými boli Štyri dohody Jaromíra Duška, ktorý patrilo k beznádejne vypredaným predstavením v Klicperovom divadle v Hradci Králové.
TyfloCentrum Hradec Králové, o.p.s.
Česká golfová asociace hendikepovaných (CZDGA)
Čtyři dohody Jaromíra Duška (1)
Čtyři dohody Jaromíra Duška (2)
Sponzoring AKCENTY CZ v oblasti športu sa zameriava predovšetkým na menšie športové podujatia. Výnimku tvoria už tradičný partnerstva v prestížnom golfovom turnaji Lady Abrahams Trophy, ktorý oficiálne otvára českú golfovú sezónu. Medzi ďalšie podporované športové podujatia, viac lokálne zamerané, ale s o to väčším dopadom do miestnych komunít, patria okrem iného Brnišťský polmaratónu, Czechman Triatlon a účasť na charitatívnom behu Run For Help v Poděbradoch.
Lady Abrahams Trophy
CZECHMAN Triatlon
Brnišťský půlmaraton
AKCENTA CZ
najväčšia platobná inštitúcia
v strednej Európe
Chcem sa stať klientom
33.000
klientov
20
viac ako
rokov skúseností
Používaním tohoto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies. Viac o ochrane osobných údajov.