Akcenta top

Referencie

„Spolupráca prebieha od r. 2006 na veľmi dobrej úrovni. Oceňujeme hlavne profesionalitu a flexibilitu pracovného tímu spoločnosti AKCENTA CZ a.s."
Ján Hanzlík
DRU a.s.

„Naša spoločnosť má strategickú pozíciu v strede Európy a vďaka tejto lokalite, spolu s odbornosťou a kvalitou našich produktov, sme ideálnym CDMO partnerom pre farmaceutické spoločnosti v Európe, USA, Kanade a v Ázii.

Z tohto dôvodu je pre nás veľmi dôležitý bezpečný a rýchly zahraničný platobný styk a maximálna efektivita devízových operácií. Aj preto sme si v tejto oblasti zvolili za partnera spoločnosť AKCENTA CZ."

Jiří Jirman
Saneca Pharmaceuticals a.s.
„Služby AKCENTA CZ nám vyhovujú. Je vždy k dispozícii, ponúka najlepšie kurzy a rýchle spracovanie dokladov a prevodov."
Marek Michajlo
INGEMA s.r.o.
So spoločnosťou AKCENTA CZ a.s. spolupracuje naša spoločnosť už viac ako 10 rokov. Počas tohto obdobia som nezaznamenal žiaden problém zo strany partnera. Prostredníctvom spoločnosti AKCENTA CZ realizujem zahraničné platby v rôznych menách prevažne USD, GBP. Mnohokrát som si porovnal ponúkané výmenné kurzy s bankami, v ktorých má Bis audio vedené prevádzkové účty, pričom neboli nikdy schopní (ochotní) ponúknuť minimálne rovnaký kurz ako AKCENTA CZ. Navyše, poplatky mimo SEPA sú absolútne neporovnateľné. Samozrejme, že nižšie poplatky za zrealizované platby má AKCENTA CZ. V súčasnosti využívam on-line systém OLB, kde realizácia platieb je rýchla a jednoduchá. Pokiaľ nastane z mojej strany akákoľvek požiadavka, pracovníci AKCENTY poradia, vyriešia, respektíve zabezpečia riešenie. Jednak prostredníctvom account manažéra alebo on-line zamestnancom.
Ladislav PavúkBIS audio, s.r.o.
BIS audio, s.r.o.
Už ako začiatočníci sme v rámci našej spolupráce s Akcentou pochopili, kde sme mali rezervy. Nový profesijne zvládnutý obchod s devízami.
Ing. Jaroslav DzuriakELTRA, s.r.o.
ELTRA, s.r.o.
Za hlavné prednosti spoločnosti AKCENTA CZ považujem aktívny prístup jej zamestnancov, ktorí sú ochotní kedykoľvek pomôcť, výhodné kurzy, nižšie poplatky, ako aj rýchle spracovanie dokladov. So službami som maximálne spokojný.
Ing. Tomáš GibalaGIBALA s.r.o.
GIBALA s.r.o.
Prostredníctvom Akcenty uskutočňujeme náš devízový platobný styk so zahraničím k našej plnej spokojnosti, čo sa týka rozsahu služieb a úspory nákladov.
Ing. Marek NovotnýMadal Bal s.r.o.
Madal Bal s.r.o.
S AKCENTOU obchodujeme už od r. 2003. Doteraz sme zrealizovali množstvo obchodov vždy za výhodnejšie kurzy a poplatky, ako sú na trhu bežne prístupné.
Ing. Barbora BalašovováMelli Interiéry, s.r.o.
Melli Interiéry, s.r.o.
Dlhodobá spolupráca s firmou AKCENTA nám najviac vyhovuje pre ich profesionálny a pozitívny prístup v oblasti obchodu s devízami, ktorú najviac využívame. Majú aktívny prístup ku klientom a stále sa zlepšujúce služby.
Ján TimkoNOBYT, s.r.o.
NOBYT, s.r.o.
S AKCENTOU CZ sme začali spolupracovať v 7/2015. Oceňujeme hlavne jej flexibilný prístup k našim požiadavkám a taktiež nemalú úsporu nákladov pri platobnom styku so zahraničím.
Ing. Vladimír TurlíkŽelezničné stavby, a.s. Košice
Železničné stavby, a.s. Košice
Chcete sa dozvedieť viac o našich službách a produktoch?
AKCENTA CZ
najväčšia platobná inštitúcia
v strednej Európe
Chcem sa stať klientom
51.000
klientov
25
viac ako
rokov skúseností