Akcenta top

Marcová séria ekonomických seminárov na Slovensku

Marcová séria ekonomických seminárov na Slovensku

Minulý týždeň sme v rámci nášho turné po Slovensku navštívili 3 krásne miesta, kde sme pre našich klientov pripravili ekonomické raňajky spojené s prednáškou o aktuálnom dianí na európskych trhoch.

Prvá zastávka bola v Košiciach v hoteli Hilton, kde náš hlavný analytik Miroslav Novák hovoril na tému Slovensko a Európa v roku 2023 vo výhľade. Nasledovala prednáška manažéra Zalep.to Jána Grussera, ktorý predstavil platformu na financovanie faktúr Zalep.to.

Na druhý deň sme sa presunuli do Bojnic, do Hotela pod zámkom, kde naše pozvanie prijal i primátor mesta Bojnice Ladislav Smatana.

Celé naše turné sme ukončili na vyhliadkovej veži a reštaurácii UFO v Bratislave. Počas nej bol naším hosťom hlavný analytik spoločnosti GeopoLytics.

Veríme, že všetky podujatia sa vydarili a tešíme sa na ďalšie stretnutie.

Marcová séria ekonomických seminárov na Slovensku (2023)

Marcová séria ekonomických seminárov na SlovenskuMarcová séria ekonomických seminárov na SlovenskuMarcová séria ekonomických seminárov na SlovenskuMarcová séria ekonomických seminárov na SlovenskuMarcová séria ekonomických seminárov na SlovenskuMarcová séria ekonomických seminárov na SlovenskuMarcová séria ekonomických seminárov na SlovenskuMarcová séria ekonomických seminárov na SlovenskuMarcová séria ekonomických seminárov na SlovenskuMarcová séria ekonomických seminárov na Slovensku
AKCENTA CZ
najväčšia platobná inštitúcia
v strednej Európe
Chcem sa stať klientom
51.000
klientov
25
viac ako
rokov skúseností