Priemerná úspora nášho klienta je
0
 EUR/rok

Stať sa klientom

  54 000+ klientov na 6 trhoch

  Viac ako 25 rokov na trhu

  Viac ako 100 obchodných zástupcov

  Benefit icon
  Zahraničné platby

  Zahraničné a domáce platby prostredníctvom Akcenty sú rýchle, spoľahlivé a lacné. Platby môžete vykonávať v 17 menách. Sú pohotovou alternatívou k platbám realizovaným prostredníctvom bánk.

  Mám záujem o to
  Benefit icon
  Devízové obchody

  Najlepšie kurzy pre firmy, individuálne riešenia, rýchlosť a spoľahlivosť pri realizácii devízových transakcií (výmeny mien). Každému klientovi ponúkame optimálne riešenie podľa jeho potrieb.

  Mám záujem o to
  Benefit icon
  Zabezpečenie proti devízovému riziku

  Zabezpečenie proti nepriaznivým zmenám výmenných kurzov už od 10 000 EUR alebo ich ekvivalentu v inej mene. Službu poskytujeme aj malým spoločnostiam, a to bezplatne, individuálne a presne na mieru.

  Mám záujem o to
  Úzko sa špecializujeme na konverziu devíz, zahraničný platobný styk a termínové obchody. Vďaka maximalizácii efektivity pri poskytovaní našich služieb môžeme klientom ponúknuť najlepšie devízové kurzy, výrazné úspory pri zahraničných platbách a istotu pri využívaní termínových obchodov.

  Naše kurzy

  Mena

  Nákup

  Predaj

  Zobrazené hodnoty sú len orientačné, za účelom zistenia aktuálneho kurzu volajte na telefónne číslo: 0850 111 600. Aktuálne kurzy môžete kedykoľvek zistiť na Online Broker.

  Prečo s nami obchodovať?

  Nízke alebo nulové poplatky za platobné služby.

  Čím väčšie objemy obchodujete, tým väčšie môžu byť vaše úspory a tým dôležitejšie je získať výhodný devízový kurz. Relatívne malý rozdiel vo výmennom kurze 0,10 CZK za 1 EUR môže pre spoločnosť predstavovať úsporu viac ako 3 000 EUR ročne. Preto sa oplatí porovnať kurzy.

  Najlepšie kurzy vám poskytnú naši obchodníci na telefóne, ktorí hovoria 7 svetovými jazykmi, alebo si môžete pozrieť vždy aktuálne kurzy v Online Broker (OLB). Uzatvorenie obchodu je potom veľmi jednoduché.

  Aké sú výhody spolupráce so spoločnosťou Akcenta?

  Benefits

  Výmena meny

  Zahraničné platby

  Eliminácia kurzového rizika

  Pre spoločnosti

  Poskytujeme profesionálnu podporu a spolu s našimi klientmi hľadáme riešenia šité na mieru.

  Čo sú termínové obchody a prečo ich využívať?

  Hlavnou funkciou je zabezpečiť sa proti nepriaznivým pohybom výmenných kurzov dvoch mien. Štandardne je možné zabezpečiť sa proti aktuálnemu výmennému kurzu na obdobie do 1 roka, individuálne aj dlhšie.

  V prípade negatívneho vývoja výmenného kurzu neprichádzate o maržu z uzatvoreného obchodu. Akcenta ponúka rôzne typy forwardových obchodov, swapových obchodovmenových opcií už od nízkych súm.

  Aké sú výhody obchodovania s devízami so spoločnosťou Akcenta?

  Výhodné kurzy, individuálne riešenia, rýchlosť a spoľahlivosť pri realizácii devízových obchodov (výmena mien). Každému klientovi ponúkame optimálne riešenie, ktoré vyhovuje špecifickým potrebám jeho podniku.

  Nemáme tradičný kurzový lístok, ale každému klientovi stanovíme individuálnu kurzovú ponuku v čase samotnej výmeny podľa aktuálnej situácie na devízovom trhu.

  Sme váš najlepší partner pre devízový obchod.

  Ako s nami obchodovať?

  1. Kontaktujte nás

  Vyplňte kontaktný formulár alebo nám zavolajte na číslo 0850 606 011.

  2. Príprava a podpis rámcovej zmluvy

  Rámcovú zmluvu pripraví náš obchodný zástupca, ktorý ju s vami podpíše.

  3. Uzatvorenie obchodu

  Prebehne telefonicky s naším obchodníkom alebo prostredníctvom online obchodnej platformy Online Broker. Obratom vám pošleme potvrdenie (konfirmáciu) na Váš email.

  4. Vyrovnanie obchodu

  Po pripísaní vašich peňažných prostriedkov na účet Akcenty CZ vyrovnáme uzatvorený obchod vo váš prospech.

  Image

  O spoločnosti Akcenta

  Sme popredným poskytovateľom platobných služieb v strednej Európe.

  Už viac ako 25 rokov si budujeme solídnu pozíciu na finančnom trhu. Vďaka našim skúsenostiam môžu firmy a podnikatelia využívať tie najlepšie riešenia:

  • Termínové obchody
  • Zahraničné platobné transakcie
  • Devízové transakcie
  • Informačný servis a trhové správy
  • Sieť obchodných zástupcov

  O spolupráci s námi